Aktuális állásajánlataink

Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket, papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt). Jelenlegi 700 fős állományunkat (40%-os törzsgárda tagsággal), folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk. Leendő munkatársaink hosszú távon részesei lehetnek egy humánus cégnek, összetartó, jó csapatnak, akik elkötelezettek az életmentő és hasznos termékek gyártása és a minőségi elvárások iránt. Társaságunk igényes, tiszta munkakörnyezetet, hosszú távú, stabil munkahelyet és kiemelkedő kereseti lehetőséget ajánl.
Főbb feladatok

Anyagmozgatási-csomagolási feladatok elvégzése, alapanyag ellátó rendszer üzemeltetése, raklapok mozgatása,

A gépek, berendezések, alap és csomagolóanyaggal történő ellátása

Félkész és készáruk mozgatása, raktári területre juttatása

Anyag mozgások lekövetése, adminisztrációja

Vállalatirányítási rendszer készlet adatbázisának karbantartása, adatrögzítés

Álláshoz tartozó elvárások

8 általános, középfokú végzettség előnyt jelent

Bármilyen gépkezelői jogosítvány előnyt jelent

Gyártásban, anyagmozgatásban, raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Készségek és személyes tulajdonságok

Önálló, felelős munkavégzés, precizitás, szorgalom, tanulási hajlandóság

Stressz- és monotonitástűrő képesség, jó problémamegoldó készség

Kitartás, megbízhatóság, állóképesség, rugalmasság

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, bér + juttatások jelentős mértékben

Mentori támogatás, folyamatos betanítás, anyagmozgató szakma megszerzése

Gépkezelői jogosítványok megszerzése

Beválási bónusz a próbaidő alatt,

Jelenléti bónusz

Műszakpótlékok, fizetett túlóra,

Vidékieknek bérlettámogatás 100%-ban

Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka

Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes, légkondicionált csarnokok

Pozitív, humánus, skandináv cégkultúra, magyar vezetés

Egyéb előnyök

Ösztönzés és karrier program, tréningek, képzések

Előmeneteli lehetőség, mentori program

Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal

Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvos a helyszínen

Ingyenes, tisztított munkaruha és védőeszközök, ivóvíz tartályok, zárható öltözők

Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, mikulás, karácsony, nőnap stb.

Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés, mert fontos a kollegák véleménye és javaslatai

Kedvezményes menü a munkahelyi ebédlőben, büfé

Fedett kerékpár tároló

Győri vonat a cég mögött áll meg, (20 perc a menetidő) ingyenes bérlettel

Munkavégzés időbeosztása

12H folyamatos munkavégzés, 3 nap munka, 3 nap pihenő, vagy 4 műszakos műszakrend- részlegtől függően

Munkavégzés helye

9200  Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3.

Magyar nyelvű önéletrajzát karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattinva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos