Aktuális állásajánlataink

Fröccsöntőgép beállító

Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket, papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt). Jelenlegi 700 fős állományunkat (40%-os törzsgárda tagsággal), folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk. Leendő munkatársaink hosszú távon részesei lehetnek egy humánus cégnek, összetartó, jó csapatnak, akik elkötelezettek az életmentő és hasznos termékek gyártása és a minőségi elvárások iránt. Társaságunk igényes, tiszta munkakörnyezetet, hosszú távú, stabil munkahelyet és kiemelkedő kereseti lehetőséget ajánl.

Főbb feladatok

Fröccsöntő gépek beállítása

Az álláshoz tartozó elvárások
  • Érettségi, szakközép- vagy szakiskola, 8 általános végzettség
  • Több éves fröccsöntőgép beállítói tapasztalat (Engel, Arburg, Battenfeld, Demag)

Előnyt jelent
  • Kozmetikai termékek gyártásában szerzett tapasztalat
  • 2K technológiai környezetben szerzett gyártási tapasztalat

Készségek és személyes tulajdonságok:
  • Műszaki beállítottság, gépismeretek
  • Önálló munkavégzés képessége, precizitás, szorgalom, tanulási hajlandóság
  • Stressz- és monotonitástűrő képesség, jó problémamegoldó készség
  • Kitartás, megbízhatóság, állóképesség, rugalmasság

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, bér + juttatások jelentős mértékben
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, fizetett túlórák
  • Cafeteriából törleszthető a lakás hitel is
  • Vidékieknek bérlettámogatás 100%-ban
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes, légkondicionált csarnokok
  • Pozitív, humánus, skandináv cégkultúra, magyar vezetés

Egyéb előnyök
  • Ösztönzés és karrier program, tréningek, képzések
  • Belső pályázási lehetőség, előmeneteli lehetőség, gyakornoki, mentori program
  • Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvos a helyszínen
  • Ingyenes, tisztított munkaruha és védőeszközök, ivóvíz tartályok, zárható öltözők
  • Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, mikulás, karácsony, nőnap stb.
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés, mert fontos a kollegák véleménye és javaslatai
  • Kedvezményes menü a munkahelyi ebédlőben, büfé
  • Fedett kerékpár tároló
  • Győri vonat a cég mögött áll meg, (20 perc a menetidő) ingyenes bérlettel

Munkavégzés időbeosztása
  • Folyamatos, 12 órás műszak, (45 perc szünettel)
  • A folyamatos műszak (3 munkanap 3 pihenő nap) előnye, hogy tervezhető, mellette más munka is végezhető

Munkavégzés helye

9200  Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3.

Magyar nyelvű önéletrajzát karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattinva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos