Aktuális állásajánlataink

Fröccsöntőgép beállító

Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket, papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt). Jelenlegi 700 fős állományunkat (40%-os törzsgárda tagsággal), folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk. Leendő munkatársaink hosszú távon részesei lehetnek egy humánus cégnek, összetartó, jó csapatnak, akik elkötelezettek az életmentő és hasznos termékek gyártása és a minőségi elvárások iránt. Társaságunk igényes, tiszta munkakörnyezetet, hosszú távú, stabil munkahelyet és kiemelkedő kereseti lehetőséget ajánl.
Főbb feladatok

Fröccsöntő gépek beállítása

Az álláshoz tartozó elvárások
  • Érettségi, szakközép- vagy szakiskola végzettség
  • Több éves fröccsöntőgép beállítói tapasztalat (Engel, Arburg, Battenfeld, Demag)

Előnyt jelent
  • Kozmetikai termékek gyártásában szerzett tapasztalat
  • 2K technológiai környezetben szerzett gyártási tapasztalat

Készségek és személyes tulajdonságok
  • Műszaki beállítottság, gépismeretek
  • Önálló munkavégzés, precizitás, szorgalom, tanulási hajlandóság
  • Stressz- és monotonitástűrő képesség, problémamegoldó készség
  • Kitartás, megbízhatóság, állóképesség, rugalmasság

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, bér + juttatások
  • Választható juttatások - cafeteria, amely bérben is kérhető
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, jelenléti pótlék, fizetett túlórák
  • Ajánlási bónusz „Hozz egy ismerőst” bruttó 100 000Ft a jutalmad
  • Vidékieknek bérlettámogatás 100%-ban, vagy munkahelyi ingyenes buszjárat
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka

Egyéb előnyök
  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés
  • Ingyenes, tisztított munkaruha és védőeszközök, ivóvíz tartályok, zárható szekrény
  • Belső pályázási, fejlődési lehetőség, gyakornoki, mentori program
  • Elkötelezett munkavállalók, törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvos a helyszínen
  • Egészségnapok, gyümölcsnapok, szűrések munkaidőben
  • Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, mikulás, karácsony,
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés, mert számítunk a kollegák véleményére és javaslataira
  • Munkahelyi menza, ebédlő, büfé
  • Vidékieknek ingyenes bérlet, szervezett buszjáratok, győri vonat a cég mögött áll meg, (20 perc a menetidő Győrből)
  • Munkásszálló vidékieknek egyéni elbírálás alapján

Munkavégzés időbeosztása
  • Folyamatos, 12 órás műszak, (45 perc szünettel)
  • A folyamatos műszak (3 munkanap 3 pihenő nap) előnye, hogy tervezhető, mellette más munka is végezhető
  • Átlagosan kb. 15 munkanap egy hónapban

Munkavégzés helye

9200  Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3. Ipari park

Magyar nyelvű önéletrajzát karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattinva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos