Junior beszerző

Cégünk a Nolato cégcsoport tagja, világszínvonalú gépparkkal rendelkezünk. Az új technológiák alkalmazásának, innovációnak, elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és partner kapcsolatoknak köszönhetően kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket) papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt. Jelenlegi 700 fős állományunkat 40%-os törzsgárda tagsággal, folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk.

Dolgozóink képzése, motiválása, hosszú távú elkötelezése a célunk és ennek érdekében minden feltételt megteremtünk. Légkondicionált csarnokainkban, Mosonmagyaróváron kiváló munkakörülmények között folyik a gyártás 20 éve. Biztonságot, stabilitást, megbecsülést, versenyképes jövedelmet, juttatásokat, karrier lehetőséget kínálunk. Olyan motivált jelentkezőket keresünk, akik szeretnének tanulni, fejlődni, részesei lenni egy pozitív skandináv cégkultúrának, egy összetartó jó csapatnak és elkötelezettséget éreznek a minőség, precizitás, szakmai kihívások teljesítése iránt.

Főbb feladatok
  • Vevői rendelések alapján a szükséges alap,- segéd,- és csomagolóanyagok beszerzése
  • Beszállító kiválasztásban történő közreműködés
  • Alternatív beszállítói listák kialakítása, kezelése
  • Megrendelések lebonyolítása, szállítási határidők ellenőrzése, beszerzési árak folyamatos felülvizsgálata
  • Ellenőrző listák, kritikus anyagok rendelkezésre állásához figyelő rendszer készítése az anyagellátás gyenge pontjairól folyamatos tájékoztatás a logisztika többi szervezeti egysége felé
  • Általánosságban (és kiemelten termékkifuttatásoknál) inkurrancia megelőzése
  • Beszerzési rendelések tervezése és kibocsátása és visszaigazolásának rögzítése a vevői igények és az anyagszükséglet-tervezés alapján a vállalatirányítási rendszerben
  • Napi kapcsolattartás a beszállítókkal, szolgáltatókkal
  • Adatszolgáltatás szolgáltatók felé
  • EKÁER rendszerrel kapcsolatos ügyintézés

Álláshoz tartozó elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • MS Office alapos ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség, előzékeny magatartás, pozitív attitűd
  • Önálló precíz munkavégzés, csapatban való együttműködéssel
  • Proaktivitás, rendszerszemlélet, tanulási hajlandóság
  • Rendszerezettség, pontosság, rugalmasság, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, jelentős cafeteria - juttatás csomaggal
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú munka
  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés
  • Vidékieknek bérlettámogatás 100%-ban

Egyéb előnyök
  • Ösztönzés és karrier program, tréningek, képzések
  • Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvos a helyszínen
  • Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, karácsony, nőnap stb.
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés
  • Kedvezményes menü-munkahelyi ebédlő, büfé
  • Győri vonat a cég mögött áll meg, (20 perc a menetidő) ingyenes bérlettel

Munkavégzés időbeosztása

Rugalmas, 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye

9200  Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3. Ipari Park

Magyar nyelvű önéletrajzát karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattintva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos