Aktuális állásajánlataink

Mérőszobai méréstechnikus

Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket, papírtörölköző és szappan adagolókat gyárt). Jelenlegi 700 fős állományunkat (40%-os törzsgárda tagsággal), folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk.

Leendő munkatársaink hosszú távon részesei lehetnek egy humánus cégnek, összetartó, jó csapatnak, akik elkötelezettek az életmentő és hasznos termékek gyártása és a minőségi elvárások iránt. Társaságunk igényes, tiszta munkakörnyezetet, hosszú távú, stabil munkahelyet és kiemelkedő kereseti lehetőséget ajánl.

Főbb feladatok
  • Egyedi mérések és teljes munkadarab bemérések tervezése, végzése termékspecifikáció alapján
  • Mérőprogramok írása, illetve azok validációja
  • Új mérések kidolgozása, dokumentálása
  • Aktív részvétel mérőrendszer elemzésekben
  • Mérések pontos, precíz, határidőre történő elvégzése, dokumentálása, ellenőrzése, mentése, archiválása
  • Önálló munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások
  • Több éves tapasztalat 3D mérőgépek programozásában – lehetőleg PC-DMIS nyelven
  • Legalább középfokú végzettség
  • Különféle kézi mérőeszközök használatának ismerete
  • Magas szintű rajzolvasási ismeret PC felhasználói ismeretek, Microsoft Office ismerete, műszaki beállítottság, pontos, precíz, felelősségteljes önálló munkavégzés, tanulási hajlandóság, kitartás, rugalmasság, megbízhatóság, problémamegoldó készség, pozitív hozzáállás,
  • Fejlett kommunikációs készség, szorgalom, monotonitást tűrő képesség, kézügyesség.

Előnyt jelent

Statisztikai (SPC, MSA) ismeretek, statisztikai szoftverek ismerete, angol nyelv ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, jelentős cafeteria csomaggal ( választható elemekkel, pl. lakás hitel is)
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, fizetett túlórák
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok
  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés
  • Vidékieknek bérlettámogatás 100%-ban, vagy benzin hozzájárulás

Egyéb előnyök
  • Ösztönzés és karrier program, tréningek, képzések
  • Belső pályázási lehetőség, előmeneteli lehetőség, gyakornoki, mentori program
  • Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvos a helyszínen
  • Ingyenes, tisztított munkaruha és védőeszközök, ivóvíz tartályok, zárható öltözők,
  • Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, mikulás, karácsony, nőnap stb.
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés, mert fontos a kollegák véleménye és javaslatai
  • Kedvezményes menü-munkahelyi ebédlő, büfé
  • Fedett kerékpár tároló
  • Győri vonat a cég mögött áll meg, (20 perc a menetidő) ingyenes bérlettel,

Munkarend
  • Folyamatos, 12 órás műszak,
  • A folyamatos műszak - 3 munkanap 3 pihenő nap előnye, hogy tervezhető, mellette más munka is végezhető

Munkavégzés helye

9200  Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3. Ipari Park

Magyar nyelvű önéletrajzát karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattinva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos