Aktuális állásajánlataink

Betanított gyártósori munkás-operátor

A világszerte ismert, 9000 főt foglalkoztató svéd Nolato cégcsoport leányvállalata a Nolato Magyarország Kft. ipari termékek és gyógyászati műanyag segédeszközök gyártásához, fejlesztés céljából keres munkatársakat.

Ipari és tiszta szobai gyártó üzemünk gyógyászati eszközöket (pl. tampontokokat, katétereket, műanyag egészségügyi alkatrészeket, papírtörölköző és szappan adagolókat) gyárt. Jelenlegi 700 fős állományunkat (40%-os törzsgárda tagsággal), folyamatosan bővítjük. Mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb, nyereséges cégévé váltunk. Leendő munkatársaink hosszú távon részesei lehetnek egy humánus cégnek, összetartó, jó csapatnak, akik elkötelezettek az életmentő és hasznos termékek gyártása és a minőségi elvárások iránt. Társaságunk igényes, tiszta munkakörnyezetet, hosszú távú stabil munkahelyet és kiemelt kereseti lehetőséget ajánl.

Főbb feladatok

Gyorsan betanulható könnyű munka ellátása, egészségügyi műanyag termékek összeszerelése, minőségi válogatása, ellenőrzése, csomagolása, kiváló tiszta munkakörnyezetben, folyamatos munkarendben (3 nap munka 3 nap pihenés), kiemelt jövedelem szinttel és jelentős juttatási csomaggal.

Az álláshoz tartozó elvárások
  • 8 általános iskola, szakmunkás-, vagy szakközépiskolai végzettség
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés, kitartás, kézügyesség, állóképesség, rugalmasság, megbízhatóság

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, havi átlag bruttó szint (bér+juttatások): 220-240 000Ft
  • Beválási bónusz a próbaidő alatt, műszakpótlékok, fizetett túlórák
  • Cafeteriából törleszthető a lakás hitel is
  • Vidékieknek bérlettámogatás 100%-ban vagy munkahelyi ingyenes buszjárat
  • Biztonság, stabilitás, hosszú távú, nem szezonális munka
  • Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok
  • Pozitív, humánus skandináv cégkultúra, magyar vezetés
  • Idősebb munkavállalókat, megváltozott munkaképességűeket is keresünk
  • Ösztönzés és karrier program, tréningek, képzések
  • Belső pályázási lehetőség, előmeneteli lehetőség, gyakornoki, mentori program
  • Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal
  • Ingyenes orvosi vizsgálat, üzemorvos a helyszínen
  • Ingyenes, tisztított munkaruha és védőeszközök, ivóvíz tartályok, zárható öltözők,
  • Munkahelyi ünnepségek, események: családi nap, mikulás, karácsony, nőnap stb.
  • Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés, mert fontos a kollegák véleménye és javaslatai
  • Kedvezményes menü a munkahelyi ebédlőben, büfé
  • Fedett kerékpár tároló
  • Győri vonat a cég mögött áll meg, (20 perc a menetidő) ingyenes bérlettel

Munkavégzés helye és ideje

Folyamatos, 12 órás műszak, (45 perc szünettel) egyes részlegekben 8 órás műszak is

A folyamatos műszak (3 munkanap 3 pihenő nap) előnye, hogy tervezhető, mellette más munka is végezhető

Mosonmagyaróvár, 9200 Jánossomorjai utca 3.

Magyar nyelvű önéletrajzát karrier portálunkon keresztül küldheti el, amit a „Jelentkezem” gombra kattinva érhet el.

A jelentkezések leadásának határideje

Folyamatos